لزوم سرویس به موقع کولر گازی

شاید خیلی از مردم به دلیل مشغله بسیار و یا هزینه سرویس کولر های گازی عملا تا زمان خرابی و خاموش شدن دستگاه های کولر گازی هیچ گاه به سرویس آن فکر نکنند و این کار را صرفا هزینه ای بی دلیل بدانند.

تمامی لوازم و ماشین آلات مکانیکی به  سرویس های دوره ای نیاز دارند شاید ساده ترین مثال در این مورد خودرو شما باشد اگر در زمان مقرر و مناسب سرویس های مورد نیاز انجام نگردد عملا عمر خودرو کوتاه شده و هزینه تعمیرات آن بسیار زیاد خواهد شد.

اگر  کولر های  گازی  سرویس  نشوند  به  دلیل  کثیفی،  عملا مدت  زمان بیشتری را جهت خنک نمودن محیط صرف می نمایند این موضوع  در وهله اول باعث افزایش مصرف برق و هزینه پرداختی آن می شود.

سر انجام بدلیل  کارکرد زیاد کمپرسور و افزایش آمپر مصرفی ممکن است برد دستگاه ، سیم کشی و حتی کمپرسور آسیب جدی و غیر قابل جبرانی ببیند این موضوع می تواند برای شما هزینه گزاف تعمیرات را به دنبال داشته باشد.

با صرف هزینه اندک  واحد داخلی و بیرونی (پنل و کندانسور) شما شستشو می گردد و همچنین به طور رایگان گاز دستگاه شما چک می گردد. شما ضمن صرفه جویی در مصرف برق هزینه های خود را نیز کاهش داده اید.

همچنین مدت زمان بیشتری با خاطری آسوده از هوای مطبوع دستگاه خود لذت ببرید

 

تخصص ما سرویس و تعمیر انواع کولرهای گازی و اسپیلت است .

کار ما تضمینی و تعرفه ما بسیار مناسب است.

شرکت نسیم تهویه آروند با کادری مجرب در اسرع وقت در خدمت همشهریان تهرانی میباشد .