بلو ایر Blueair

سرآغاز

تصفیه‌ کننده‌های هوای بلوایر Blueair که سازنده آن کشور سوئد است، بسیار زود به دلیل کارایی بالا، نوآوری‌های تکنولوژیکی و طراحی با کیفیت، آوازه ی بسیاری به دست آوردند. تمرکز Blueair همواره طراحی و ساخت بهترین سیستم تصفیه هوای موجود بوده است. دستگاه تصفیه هوا بلو ایر Blueair دارای ویژگی های تندرستی به همراه طراحی درست و کارکرد برنده جایزه را نمایش می دهد. با بیش از یک دهه تلاش در صنعت تصفیه هوا، Blueair توسط انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی (AHAM) به رسمیت شناخته شده است، زیرا دستگاه تصفیه هوا بلوایر Blueair 503 از دیدگاه کارکرد و کارایی برابر یا بالاتر از ۱۷۲ فرآورده ی دیگر است.

پیشینه

بلو ایرBlueair که در سال ۱۹۹۶ به دست Bengt Rittri ساخته شد، با پایبندی به ساخت دستگاه هایی که تندرستی تنفسی را بهبود می بخشد و به کاهش آسیب های ناشی از آلرژی و نشانه های آسم کمک می کند، آغاز به کار کرد.بلو ایر Blueair با دفتر مرکزی در استکهلم و شیکاگو و دفاتر ماهواره‌ای در سراسر جهان، به ایجاد کیفیت هوای درونی بهتر پرداخته است.

گسترش

در سال ۲۰۰۴، آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) برای همه دستگاه های تصفیه هوای ساخته شده در ایالات متحده،بلو ایر Blueair را با جایزه Energy Star تأیید کرد. افزون بر نگاه رویکردانه به زیست بوم ،بلو ایر Blueair در برنامه های تلویزیونی مانند Extreme Makeover همکاری کرده و دستگاه های گوناگونی را برای کمک به مردم نیازمند بخشیده است. Blueair همچنین ۲۵ دستگاه تصفیه هوا Blueair 503 را پس از یورش ۱۱ سپتامبر؛ به آموزشگاه های شهر نیویورک بخشید تا آلودگی هایی مانند دوده، خاک و خاکستر را کاهش دهند زیرا کودکان به دلیل آلاینده های هوا با درگیری های تنفسی روبرو بودند. پس از جایگذاری دستگاه های تصفیه هوا در کلاس های آموزشگاه ها، سالن های ورزشی و کافه تریاها در آموزشگاه های سراسر شهر، دانش آموزان و آموزگاران با تندرستی به آموزشگاه بازگشتند. اما پایبندی Blueair در همین جا به پایان نمی رسد: «کارمندان Blueair ماهانه گرد هم می آیند تا برای یک سرپناه بومی ناهار فراهم کنند.»

تصفیه کننده هوایبلو ایر Blueair که برای کارایی بالا طراحی و ساخته شده است، به جای پلاستیک، با دوام کمتر، از فولاد گالوانیزه ساخته شده است، و برای آفرینش هر گونه دکوراسیون ساخته شده است. دستگاه تصفیه هوا Blueair پایداری فرآورده ی بسیار بلندی دارد و بهترین گارانتی صنعت را دارد: ۱۰ سال. تصفیه‌کننده‌های هوای Blueair با به کار بردن تنها ۱۵ وات در رویکرد کم، به قدرت بسیار کمی نیاز دارند. هزینه برق یک دستگاه تصفیه هوای Blueair تقریباً برابر با برق یک لامپ است. دلیلی برای نگرانی در مورد مصرف بالای انرژی با دستگاه های تصفیه هوا Blueair نمی باشد!

بلو ایر Blueair به جای به کاربردن از الیاف کاغذی با پوشش استاندارد تریکلوزان یا فیلتر شیشه ای که می تواند به زیست بوم آسیب برساند، از پلی پروپیلن غیر سمی در فیلترهای خود به کار می برد. این فیلتر یکی از کم آسیب زا ترین پلاستیک هایی است که در هنگام جدا سازی تنها دی اکسید کربن و آب آزاد می کند.

از آنجایی که فیلتر هوای پلی پروپیلن ضد آب است، فیلترهای هوای Blueair به گونه ی طبیعی در برابر آلودگی باکتری ها، ویروس ها و کپک ها پایدار می باشند – بی افزودنی های شیمیایی یا شستشو. یک پوشش پودری ویژه پشتیبانی می کند که دستگاه های تصفیه هوا بلو ایر Blueair هرگز گازهای شیمیایی آزاد نمی کنند.

فناوری HEPASilent آفریده شدهبلو ایر Blueair، ذرات را در یک پوشش یونی بسته جابجا می کند و ذرات را شارژ می کند تا به فیلتر هوا بچسبند. رسانه فیلتر ۹۹٫۹۷ درصد ذرات، گازها و بوهای برانگیخته را تا ۰٫۱ میکرون، با کمترین سرعت، جذب می کند. این کارکرد استاندارد HEPA را که ۹۹٫۷ درصد ذرات را تا ۰٫۳ میکرون جذب می کند، پیشی می گیرد.

پاک کننده های هوای قدرتمند و هم چنین کم و بیش بی صدا بلو ایر Blueair چهره ی دلپذیر و همچنین کارکرد کارآمدی را نمایش می دهند. دستگاه تصفیه هوا Blueair با چهره ی شیک و مدرن خود، راهکاری آرام برای نیازهای تمیز کردن هوای شما پیشنهاد می دهد. در پایین ترین رویکرد، دستگاه تصفیه هوا صدایی بیشتر از یک رایانه رومیزی پخش نمی کند، اما بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا برای ربایش هوا به یک فن با صدای بلند و قوی نیاز دارند، فناوری SurroundAir Blueair با دارا بودن آمیخته ی فیلتر کم‌چگال و پوشش یونی، تهی از صدای آزاردهنده یک فن قدرتمند، به بیشترین کارایی می‌رسد. ساخته شده از فولاد گالوانیزه ضد صدا به جای پلاستیک طنین انداز، هم چنین پوشش بلو ایر Blueair نیز با ویژگی بی صدا طراحی شده است.

در پایان بلو ایر Blueair هوای بیشتری را با شتابی بیشتر و صدای کمتری؛ در برابر با دیگر دستگاه‌های تصفیه هوای ساخته شده در بازار امروز نمایش می دهد.با برآیند های به دست آمده، هنگامی که دستگاه تصفیه هوای بلو ایر  Blueair خود را خریداری می کنید، یقین خواهید داشت!

برای گفتگو درباره ی خرید دستگاه تصفیه هوای بی صدا بلو ایر Blueair خود در سبک های گوناگون با گروه نسیم تهویه آروند همراه باشید.