محصولات بلوایر

بلو ایر Blueair

برند بلوایر (blueair) یک برند سوئدی است که در زمینه ی تولید انواع دستگاه تصفیه هوا به طور تخصصی فعالیت دارد. این برند مطرح و معتبر دارای گواهی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی در ایالات متحده ی آمریکا است. همچنین دارنده ی گواهی انرژی استار و گواهی بدون اوزون (ARB) است. بلوایر همواره بهترین تجهیزات تهویه هوا را با راندمان بالا وارد بازار می کند. همچنین این رند تاییدیه هایی از آژانسحفاظت محیط زیست آمریکا ( EPA ) ، انجمن ریه آمریکا ( ALA  ) ، سازمان دارو و غذا آمریکا ( FDA ) و استاندارد اتحادیه اروپا ( CE ) را کسب کرده است.

دستگاه تصفیه هوا بلوایر مجهز به سیستم کنترل هوشمند آلودگی است و با بهره گیری از تکنولوژی HEPASilent  که توسط خود بلوایر این فن آوری ابداع شده است ، هوای پاک را برای محیط شما به ارمغان می آورد. این تکنولوژی تلفیقی است از فیلتراسیون مکانیکی و الکترواستاتیکی. همچنین از صدای کم و راندمان بالایی برخوردار است از این رو بدون شک در لیست بهترین فیلترهای دستگاه تصفیه هوا قرار دارد. علاوه بر موارد فوق، فیلتر هپا دارای چنان قدرتی است که می تواند ۹۹/۹۷ درصد ذرات معلق موجود در هوا را حذف کند. به عبارت دقیق تر این فیلتر قابلیت جذب ذراتی تا ۱/۰ میکرون را دارد. جنس فیلتر هپا از پنبه، فایبرگلاس و یا فیبر، شیشه به همراه قابی آلومینیومی است. در نتیجه قابلیت بالای آن در فیلتر کردن، یکی از پرکاربردترین فیلترهای تصفیه هوا است. میزان عملکرد آن به ضخامت و قطر فایبرهای آن بستگی دارد و البته پس از گذشت مدت زمانی نیاز به تعویض دارند. فیلتر هپا (HEPA) در واقع سر واژه ی کلمات High Efficiency Particular Arresting است که به معنای توان بالا در گرفتن ذرات می باشد. به همین دلایل است که از این فیلتر به طور رایج در بیمارستان ها و حتی اتاق عمل و استریلیزه نیز استفاده می شود. بنابراین نه تنها برای افرادی که آسم یا آلرژی دارند، بلکه برای همه ی افراد محیط های بسته وجود یک دستگاه تصفیه هوا لازم است.

دستگاه های تصفیه هوا معمولا به صورت ایستاده، رومیزی، اتومبیل و صنعتی تولید می شوند.انواع دستگاه تصفیه هوا بلوایر به صورت سه سری اصلی کلاسیک (classic)، سنس(sence) و پرو(pro)  است. سری سنس از فیلتر هپاسایلنت پلاس برخوردار است و نوع کلاسیک آن همانطور که می شود از عنوانش حدس زد، دارای فیلتر هپاسایلنت است.

دستگاه های تصفیه هوا بلوایر یکی از بهترین دستگاه تصفیه هوا است  زیرا علاوه بر فیلترهای فوق العاده ای که نام بردیم، دارای راندمان بالایی هستند که به مدد سیستم SurroundAir بلوایر قادر اند هوا را حتی از کناره­­ها و پایین نیز تصفیه کنند. یکی دیگر از مزایای این دستگاه تصفیه هوا نرم افزار Blueair Friend آن است که با نصب آن بر روی تلفن همراه خود، می­­توانید تنظیمات آن را از راه دور کنترل کرده، از هشدار تعویض فیلتر آن به سادگی آگاه شوید و همچنین از اطلاعات لازم پزشکی آن نیز بهره ببرید.