امرسون EMERSON

شاید نادرست نباشد که بگوییم پیشتر امرسون EMERSON را در ایران تنها به نام یک برند یخچال میشناسند و کسانی هم که کمی نگاه سررشته دارارانه تری دارند؛ به نام کمپانی ساخت کمپرسور بشناسند، چرا که امرسون EMERSON در گذشته کمپانی کوپلند را خرید و یکی از شناخته شده ترین برندهای کمپرسور اسکرال در ایران به نام امرسون EMERSON – کوپلند COPELAND است؛ اما کمپانی امرسون EMERSON بسیار بزرگ، کهن و دارای گستره ی بسیاری از دستگاه ها است؛ هرچند کمپرسورهای اسکرال آن نیز بسیار پابرجا و ارزنده اما شاید بد نباشد نگاهی کوتاه و چکیده به پیشینه ی این کمپانی و همچنین آرمان های بسیار کاربردی و ویژه ی امرسون EMERSON از گذشته تا امروز داشته باشیم.

سرآغاز

در سال ۱۸۹۰ در سنت لوئیس ، در جایگاه سازنده موتورهای الکتریکی و فن ها ساخته شد. با گذشت ۱۰۰ سال، از یک سازنده بومی به یک نیروگاه پیشرفته ی جهانی دگرگون گشته است. امرسون EMERSON کار و بازرگانی خود را از موتورهای AC آغاز کرد و نخستین فن های الکتریکی فروخته شده در آمریکای شمالی را ساخت. امرسون EMERSON، به ساخت دستگاه های پابرجا و ماندگار شناخته می شود. امرسون EMERSON بیش از ۱۰ میلیون پوسته برنجی ساخته است.

پیشینه

بیشتر پیشرفت چشمگیر امرسون در جنگ جهانی دوم به قراردادهای دولتی بر میگردد،  و در دهه ۱۹۸۰، امرسون EMERSON پا به بازار جهانی گذاشت و در دیگر کشور ها سرمایه گذاری کرد تا نیازهای خریداران را در بازارهای رو به گسترش برآورده کند. بخش پیشرو موتور امرسون برای پشتیبانی از مهندسی و نوآوری در ساخت موتور پیشرفته ساخته شده است. امرسون EMERSON در آن سال ها  ۱۴۰,۷۰۰ کارمند در سراسر جهان داشت.

امرسون EMERSON با هوشیاری بر نمونه هایی از راهکار های بی همتا و نوآورانه که به خریداران خود پیشنهاد می دهد، کارزار بازاریابی “این هرگز انجام نشده است” را راه اندازی کرد.

فروش امرسون EMERSON در سال مالی ۲۰۱۱ با ۱۵ درصد افزایش به میزان بی مانند ۲۴٫۲ میلیارد دلار رسید. در سال ۲۰۱۳ فروش امرسون به رکورد ۲۴٫۷ میلیارد دلار رسید که در برابر سال پیش یک درصد افزایش داشتد. در سال  ۲۰۱۴ امرسون EMERSON ، سیستم‌های فرآیند و راه‌کار ها را در تگزاس (ایالات متحده آمریکا) بازگشایی می‌کند تا پژوهش و گسترش را برای تکنولوژی کنترل فرآیند و اتوماسیون خود به پیش براند. امرسون EMERSON پنجاه و هشتمین سال پیاپی افزایش سود سپرده خود را در سال مالی ۲۰۱۴ به انجام رسانید.

گسترش

در سال ۲۰۱۵ امرسون EMERSON صد و بیست و پنجمین سالگرد خود را با رویکردی دگرگون آغاز کرد. بدین گونه که رزمه کاری خود را به دو بخش اساسی؛ بازرگانی: راهکار های های اتوماسیون و راهکار های بازرگانی و زیستگاهی دسته بندی کردند. این بهینه سازی زمینه ساز پیشرفت، افزایش شانس های سرمایه گذاری و افزایش ارزش برای سپرده گذاران می شود.

درسال ۲۰۱۶ امرسون EMERSON بخش نوآوری هلیکس را در سرای دانشگاه دیتون بازگشایی کرد تا جایی همگانی برای پیشبرد پژوهش و آموزش برای صنعت جهانی فراهم کند. در سال ۲۰۱۷ امرسون EMERSON کارزار بازاریابی جهانی «ما می‌بینیم» را راه‌اندازی کرد تا نوآوری‌های چشمگیر خود را برای بهبود بهره‌وری، کارکرد و چگونگی زندگی برای خریداران خود در سراسر جهان به نمایش بگذارد؛ در سال ۲۰۱۸ امرسون EMERSON پلتفرم های هوشمند را خریداری کرد، بخشی از جنرال الکتریک General Electric که کنترل کننده های هوشمند دارای برنامه ریزی را برای برنامه های اتوماسیون ماشین می سازد. این خرید امرسون EMERSON را توانمند می سازد تا به خریداران خود کنترل و مدیریت گسترده تری نمایش دهد.

امرسون EMERSON با انجام کنش های ایمنی و بهداشت کارکنان در پهنه ی جهانی برابر با پیشنهاد های بهداشت همگانی برای ادامه یاری رسانی به خریداران خود در جایگاه یک کار و پیشه ی پشتیبان صنایع پیشگام است. امرسون EMERSON در ساخت ماسک‌های صورت، ضدعفونی‌کننده‌های دست و ساخت واکسن‌ها و دیگر فرآورده های دارویی، و همچنین برای ابزار های پزشکی جایگاهی کلیدی را دارا می باشد؛ درسال ۲۰۲۰ امرسون EMERSON نخستین برند ترموستات هوشمند بود که به این سربلندی دست پیدا کرد.

EMERSON امرسون ۱۶٫۸ میلیارد دلار فروش جهانی دارد و ۶۴ مین سال پیاپی افزایش سود سپرده را به سپرده گذاران آگاهی رسانی کرد.

امرسون EMERSON در گزارش سالانه ۲۰۲۰ از آرمان خود پرده برداری کرد: “ما نوآوری را پیش می بریم تا جهان را پاک تر، ایمن تر، هوشمندتر و پایدارتر کنیم ”

امرسون EMERSON نخستین سرپرست پایداری خود را برای پیشبرد استراتژی پایداری زیست بوم سرکار گماشت.

امرسون EMERSON در نمودار برابری شرکتی ۲۰۲۲، بنیاد کمپین حقوق بشر به برتری ۱۰۰% دست یافت، یکی از بهترین کمپانی ها برای کار برای برابری LGBTQ+ و کارفرمای برتر به گزینش خوانندگان سالنامه مهندس زنان، در میان دیگر ستایش های فرهنگی و دستاورد های کارمندان نامیده شد.

برای گفتگو درباره ی خرید دستگاه های امرسون EMERSON در سبک های گوناگون با گروه نسیم تهویه آروند همراه باشید.