گِری GREE

سرآغاز

Gree Electric Appliances Inc. of Zhuhai

گِری GREE یک سازنده اساس خانگی چینی است که دفتر مرکزی آن در Zhuhai ژوهای قرار دارد. گِری GREE بزرگترین سازنده تهویه مطبوع خانگی در جهان می باشد. گِری GREE دو گونه کولر گازی می سازد:  کولر گازی خانگی / کولر گازی تجاری

Gree Electric Appliances Inc. of Zhuhai ساخته های خود را در چین و دیگر کشور ها با نام بازرگانی Gree پخش می کند.

گِری GREE در سال ۱۹۸۹ ساخته شد. گِری GREE در سال ۱۹۹۴ بازسازی شد و نامش را به Gree Electric Appliances Inc. of Zhuhai دگرگون کرد. گِری GREE نخست در جایگاه یک کارخانه بی نام با ۲۰۰ کارمند و ساخت سالانه کمتر از ۲۰۰۰۰ دستگاه آغاز به کار کرد.

گِری GREE در سال ۲۰۰۸، که سال ایستایی جهانی در بازرگانی بود، توانست ۴۷ درصد پیشرفت کند و ۲۳ میلیارد دلار فروش پیمانی را رزرو کند. گِری GREE یک کمپانی چند نژادی با ۷۰۰۰۰ کارمند و ساخت سالانه ۶۵٫۵ میلیون دستگاه است. در آوریل ۲۰۱۱، Gree آگاهی رسانی کرد که درآمد زدوده خود در سه ماهه نخست سال ۴۷ درصد در برابر با سال گذشته افزایش یافته و به ۹۳۴٫۷ میلیون یوان رسید.

پیشینه

سرپرستی:

سرپرست Gree Electric Appliances Inc. of Zhuhai دونگ مینگژو یا “خواهر دونگ” است که در چین شناخته می شود. او در سال ۱۹۹۰ به این کمپانی پیوست و در سال ۲۰۰۹ به سرپرستی گِری GREE رسید. گِری GREE از آنِ دولت مردمی شهرداری ژوهای (دولت بومی ژوهای) می باشد.

سپرده گذاران:

از ۳۱ دسامبر ۲۰۱۵، بزرگترین سپرده گذار Gree Electric گروه گِری GREE بود. پس از آن پشتیبانی سرمایه گذاری Hebei Jinghai برای ۸٫۹۱٪ China Securities Finance برای ۲٫۹۹٪، و Central Huijin Investment با ۱٫۴۰٪ می بودند. UBS برای ۱٫۲۱٪ بیمه زندگی Foresea برای ۱٫۱۴٪، دانشگاه Yale برای ۰٫۹۵٪، بیمه تندرستی Hexie برای ۰٫۸۰٪، سرپرست Dong Mingzhu برای ۰٫۷۳٪ و یک سپرده سرمایه گذاری خصوصی برای ۰٫۷۱٪ در سال ۲۰۰۱ گروه Gree 50.289% از سپرده Gree Electric را دارا بود. گروه گِری GREE همچنین تا سال ۲۰۱۵ بزرگترین سپرده گذار Gree Real Estate SSE: 600185 بود. در دسامبر ۲۰۱۹، گروه گِری GREE بیشتر سپرده ای را که در Gree Electric دارا بود، به یک سپرده گذار فروخت.

گسترش

پشتیبانی دارایی:

در سال ۲۰۲۲، گِری الکتریک Gree Electric به همراه Maspion Holdings، Wuling Motors، Mercedes-Benz، Tiger Brokers و Yanmar به یکی از AFF Mitsubishi Electric Cup 2022 دگرگون گشت که به دست Mitsubishi Electric برگزیده شد.

ویژگی ها:

گِری GREE در آغاز ساخت خود بیشتر درگیر مونتاژ و ساخت کولرهای خانگی می بود. اکنون به یک گروه صنعتی جهانی گسترده و بر پایه تکنولوژی ایجاد شده است که دو بخش بیشتر کالاهای خانگی و ابزار و افزار های صنعتی را پوشش می دهد. و ساخته های آن به بیش از ۱۶۰ کشور و بخش روانه گشته است.

گِری GREE بیش از ۹۰۰۰۰ کارمند دارد که ۱۵۰۰۰ تن پرسنل پژوهش و گسترش و بیش از ۳۰۰۰۰ تن کارگر فنی می باشند. گِری GREE دارای ۱۴ پایگاه ساخت در درون و بیرون از کشور است که زنجیره صنعتی را از ساخت بالادستی تا بازیافت پایین دستی را پوشش می‌دهد، سبز شدن، گسترش چرخه و پایداری تکنولوژی، تکنولوژی الکترونیک، پژوهشکده انرژی‌های نو و پایداری زیست بوم، پژوهشکده راهکار شناسی تندرستی، تکنولوژی همرسانی، پژوهشکده ابزار ها و افزار های هوشمند تکنولوژی، ربات‌ها، پژوهشکده ابزار کنترل عددی، بنیاد تکنولوژی اینترنت افزونه ها، پژوهشکده تکنولوژی ابزار ها و افزار ها، تکنولوژی نیرو پژوهشکده، سیستم موتور، تکنولوژی شستشو، پژوهشکده تکنولوژی سرمایش، بنیاد زیست بوم ساختمان و بهره جویی در انرژی. روی هم رفته ۹۶ پژوهشکده، ۹۲۹ آزمایشگاه، ۱ ایستگاه کاری آکادمیک (موتور و کنترل)، با کلید ملی آزمایشگاه ها، تکنولوژی مهندسی ملی بخش پژوهش ها، نهاد ملی ساخت صنعتی، نهاد تکنولوژی سازمانی گواهی شده به دست دولت. تنها در سال ۲۰۱۸، هزینه پژوهش و گسترش به ۷٫۲۶۸ میلیارد یوان رسید. پس از انباشت بلند هنگام، برای ۷۲۶۰۰ پتنت درونی مانند ۳۶۳۲۹ پتنت نوآفرینی درخواست داده شد. روی هم رفته ۴۱۳۲۰ نوآفرینی گواهی شد که دارای ۹۰۸۹ نوآفرینی و ۲۳۰۶ نوآفزینی جهانی است. در رده بندی سال ۲۰۱۹ به دست بنیاد دارندگی معنوی دولتی، Gree electric Appliances رتبه ششم را در چین و رتبه نخست را در صنعت اسباب خانگی به دست آورد. دارای ۳۰ تکنولوژی “پیشرو جهانی”، ۲ پاداش دولتی پیشرفت دانش و تکنولوژی، ۲ پاداش دولتی نوآفرینی در تکنولوژی و ۴ پاداش پتنت چین می باشد. بر اساس گزارش گروه بازرگانی و همگانی ژاپن، در سال ۲۰۱۸،  ۲۰٫۶ درصد از بازار جهانی تهویه مطبوع خانگی را از آن خود کرده بود. نخست بر کیفیت پافشاری کنید و از آرمان سپرستی یکپارچگی پیروی کنید، کنترل بسیار بر کیفیت و ساخت سیستم و نگاه درست و اساسی بر نیاز خریداران؛ در صنعت برای نه سال پیاپی از سال ۲۰۱۱ تا سال ۲۰۱۸، گِری GREE برنده سومین پاداش” کیفیت چین” شد.

در سال ۲۰۱۹، راهنمای چرخه نوآوری مدیریت کیفیت بر اساس نیاز خریدار، که گِری GREE در ساخت پیش نویس آن همکاری داشت، در جایگاه یک استاندارد ملی پذیرفته شد. گِری GREE به پیشرفت خود ادامه داد. گِری GREE همچنین بهبودی ساختاری را در بخش های گوناگون خود انجام داد، ایجاد ساختاری صنعتی و بهینه سازی آن، تلاش برای گسترش ساختاری هوشمند و دستیابی به کیفیتی بالاتر. از سال ۲۰۱۳، گِری GREE در افزونه های هوشمند، افزونه های ارتباطی و دیگر زمینه‌ها در تلاش بوده است و از ساخت تهویه مطبوع حرفه‌ای به صنعت گوناگون تکنولوژی پیشرفته گسترش یافته است. هم اکنون، Gree Intelligent Equipment نه تنها ابزار ها و افزونه های پیشرفته‌ای را برای دگرگونی اتوماسیون خود نمایش می دهد، که؛ فرآورده هایی را هم برای بسیاری از صنایع مانند اسباب خانگی، خودرو، مواد خوراکی، بخش دیجیتال، پیش نیاز های ساختمانی، فرآورده های بهداشتی و بسیاری چیز های دیگر به ارمغان آورده است.

استراتژی برند:

گِری GREE از یک کارخانه کوچک با ارزش سازندگی سالانه تنها ۲۰ میلیون تا بزرگترین کمپانی تهویه مطبوع جهان،اکنون؛ پس از بیش از ۲۰ سال گسترش یک کمپانی جهانی سازنده اسباب، ابزار و افزار خانگی شده است. در آغاز کارخانه کوچکی بود که تنها در ساخت کولرگازی پنجره ای در تکاپو بود و گنجایش ساخت سالانه آن کمتر از ۲۰۰۰۰ دستگاه بود. با بازه ی گسترده ای از دستگاه ها، نیاز بازار را به دست آورد و آغاز به ایجاد برند خود کرد که پایه خوبی برای گسترش در آینده ایجاد کرده بود. در بازه ی سال های ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۶، با انجام برنامه «ساخت دستگاه برتر» تلاش خود را بر بهبود کیفیت دستگاه با راه اندازی الگو کیفی «ساخت دستگاه های برتر، ساخت برند شناخته شده، سنجش بازرگانی برای کیفیت درجه یک جهان» آغاز کرد. و با پایبندی و بهبود رفته رفته سیستم سرپرستی کیفیت، به ارمغان آوردن «۱۲ سپاسنامه از رئیس جمهور» و گسترش «پروژه بیراهگی صفر» همگی گواه بی چون و چرا در افزایش کیفیت ساخت است. از آن هنگام، کیفیت دستگاه ها در بخش پژوهش و گسترش و همچنین ساخت و جابجایی دستگاه ها در بررسی بوده است. کولرگازی برتر گِری GREE نیز شانس های خوبی را برای فروش آن به ارمغان آورده است.

فرهنگ ها:

یک کمپانی تهی از نوآوری، یک کمپانی تهی از روح است. یک کمپانی بی تکنولوژی پیش رونده، یک کمپانی بی استوار است. یک کمپانی بی ساخته های خوب، یک کمپانی بی آینده است. هر کار کوچکی که انجام می شود برای گِری GREE یک چیز بزرگ است. روح صنعت را پیش می برد، کیفیت برتر را دنبال می کند، کاریاری چیره دستانه ای را پیشکش می کند.

پاسخگویی همگانی:

گِری GREE همواره در تلاش برای نیک خواهی و بهبود زندگی مردم می باشد و در بیشتر یاری رسانی های همگانی؛ در تکاپو است. تاکنون، گِری GREE بیشتر از ۱۰۰ میلیون یوان را بخشیده است.

کمک آموزشی:

گِری GREE در اکتبر ۲۰۰۷، ۳۰۰۰۰۰ یوان را برای راه اندازی بورسیه آموزشی دونگ مینگژو برای دانشگاه پکن؛ پردیس ژوهای، کمک کرد.

کمک رسانی در زمین لرزه:

برای آرمانی که برای آیندگان ادامه دارد، آموزش نخستین گام است. در ۲۰ دسامبر ۲۰۰۵، ۱۰۰۰۰ کارمند گِری GREE،کمکی به ارزش ۳۶۰۰۰۰ یوان را به پروژه آموزشی شهر ژوهای بخشیدند. فردای آن روز در ۲۱ دسامبر، گِری GREE کمکی به ارزش ۱٫۵ میلیون یوان برای پشتیبانی از گسترش آموزش بخشید. همه ی کمک هزینه های به دست آمده از گِری GREE دارایی به ارزش ۱٫۹۶ میلیون یوان رسید.

بهبود زندگی:

در بازه ی گسترش اپیدمی سارس، گِری GREE به بیمارستان شیائو تانگ شان پکن سیستم های تهویه مطبوع بخشید و با آگاهی از گزند های پیش رو؛ با شتاب دست به کار راه اندازی سیستم های تهویه مطبوع شد. گِری GREE در آینده نیز انبوهی از ابزار های کمکی و افزار های گوناگون تهویه مطبوع را به ارزش ۱٫۵ میلیون یوان به وزارت بهداشت بخشید.

برای گفتگو درباره ی خرید دستگاه های گِری GREE خود در سبک های گوناگون با گروه نسیم تهویه آروند همراه باشید.