کوکن KUKEN

سرآغاز

کوکن و برج های خنک کن

کوکن KUKEN نخستین سازنده ی برج های خنک کن از سال ۱۹۵۶ در ژاپن آغاز به کار کرد. با گسترش فرآورده های با کیفیت بالا و کارایی شایسته زمینه ساز ایجاد بستری بهتر برای زندگی انسان ها و همچنین بخش های صنعتی شده است. آرمان کوکن KUKEN ایجاد ایمنی و گسترش تکنولوژی در زمینه سیستم های تهویه مطبوع شهری و بخش های صنعتی می باشد. امروزه برجهای خنک کننده از دسته مدار باز و مدار بسته مکعبی با گنجایش ۶۰ تن تا ۱۰۶۰ تن سرمایش در ایران نمایش داده می شود.

پیشینه

پیشرفت تکنولوژی در تهویه مطبوع گزینه های گوناگونی را برای ایجاد زندگی آسوده و ایمن ایجاد می کند. کوکن KUKEN همچنین دارای تکنولوژی “Sound Deening” برای کاهش سر و صدای ساخته شده از بخش های تهویه مطبوع و تکنولوژی “مجرای” برای یقین پیدا کردن از فرستادن هوای هماهنگ به هر گوشه ساختمان می باشد. کوکن KUKEN با داشتن بخش های ویژه در هر یک از این تکنولوژی ها، به نمایش زندگی آسوده و ایمن می پردازد.

گسترش

KUCHO GIKEN KOGYO که یکی از زیر شاخه ها ی کمپانی کوکن KUKEN می باشد، یک پایگاه سازنده پخش کننده هوا و دمپر می باشد که به تکنولوژی ساخت و گسترش بالای خود می بالد. بازه ی گسترده ای از خط تولید می تواند نیازهای خریداران را فراهم کند. بخش فنی، که آماده شده به پیشرفته ترین ابزار های تست می باشد، همواره آماده ی ساخت و گسترش دستگاه ها و فرآورده های کارآمد و نوآورانه می باشد.

نخستین ساختار های فرا بومی کوکن در ژوئن ۲۰۲۰ در ویتنام ساخته شد. کمپانی کوکن KUKEN ویتنام، پایگاه ساخت و بهره رسانی برج های خنک  کننده برای بازارهای جهانی؛ بیشتر برای آسیا و آمریکا است. آرمان کمپانی کوکن KUKEN ویتنام ساخت و نمایش فرآورده هایی ارزنده و با پشتیبانی ساخت ژاپن برای بازار های جهانی می باشد.

فلسفه راهبری و آرمان این برند بسیار گیرا می باشد، بدین گونه که :

«خودبسندگی/خودپایداری را به انجام برسانید»

آگاه بودن از کار خویش، سرزنش نکردن چیزی، با سرانجام دگرگونی به هست مندی راستین برای همگان، خریداران، کارکنان و خانواده های آنها.

سیاست راهبری و راه و روش کوکن KUKEN

کوکن KUKEN با تلاش و کار همگانی در کمپانی، به چالش ایجاد شده ی سازگاری با زیست بوم و ایمنی پایبند می ماند.

کوکن KUKEN تلاش می کند یک کمپانی پر جنب و جوش باشد که در آن کارکنان با امید کار می کنند.

کوکن KUKEN تلاش می کند یک ساختار سازمانی نیرومند بسازد که بتواند به دگرگونی های جهانی مانند زیست بوم  و بازرگانی پاسخ به جا دهد.

برای گفتگو درباره ی خرید دستگاه ها و برج خنک کننده های کوکن KUKEN در سبک های گوناگون با گروه نسیم تهویه آروند همراه باشید.