REFCOMP

رفکامپ REFCOMP

شرکت REFCOMP به دلیل نوآوری و فناوری پیشرفته خود به لطف تیمی پویا و با تجربه متمایز است.کمپرسورهای RefComp برای بازار جهانی در بخش تحقیق و توسعه، متشکل از مهندسان و تکنسین‌های با تجربه طراحی و توسعه یافته‌اند.حدود ۱۰۰۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده دارد که از برتری تکنولوژیکی در مقر Lonigo (VI) ایتالیا برخوردار است – RefComp پیچ ها و کمپرسورهای جایگزین خود را مستقیماً تولید می کند.رفکامپ در سال ۱۹۹۱ در کشور ایتالیا تأسیس شده است.

برند رفکامپ به علت وجود رقبای قدرتمند در کشور ایتالیا و همچنین دیگر کشورهای اروپایی بعد از مدتی تمام فعالیت های خود را بسیار محدود می کند.در نهایت در سال ۲۰۱۳ شرکت SNOWMANاز کشور چین تمامی تجهیزات و کل برند رفکامپ را خریداری می کند.

این شرکت چینی همیشه در جست و جو تکنولوژی های پیشرفته بوده در صنعت ساخت صنایع بردوتی خود بوده است.محصولات رفکامپ شامل دو مدل کمپرسور اسکرو ۲۰ تا ۵۰ اسب وسیلندر های  پیستونی ۳ تا ۱۶۰ اسب است.همچنین در طول عمر شرکت رفکامپ فرازو نشیب های فراوانی را تجربه کرده است در سال ۲۰۰۴ رفکامپ توانست اولین کمپرسور اسکرو خود با گاز ۱۳۴ R را تولید کندوهمچنین سعی بر هوشمند سازی مصرف انرژی در محصولات خود داشته است.و در تمامی این سالها رفکامپ همواره سعی بر پیشرفت بهینه کردن کمپرسورهای خود داشته است.

رفکامپ یکی از زیر مجموعه های شرکت SNOWMAN چین است اما با اصالتی که به ایتالیا بازمیگردد.اما محصولات رفکامپ هم اکنون در کشور چین ساخته می شود.و میتوانیم بگوییم که از کیفت نسبتاً خوبی برخوردار است.به لطف دومین واحد تولیدی و تجاری خود در فوژو (چین) برای پوشش بازار چین و آسیای جنوب شرقی، حضور گسترده کمپرسورهای RefComp در بیش از ۶۰ کشور جهان (اروپا، خاورمیانه، خاور دور، جنوب) تضمین شده است. آمریکا، اقیانوسیه، آفریقا).

برخی محصولات رفکامپ شامل کمپرسورهای سیلندر پیستونی دو مرحله ای ، انواع کمپرسورهای اسکرو، کمپرسور سمی هرموتیک می باشد که به لطف این تنوع محصولات همه نیازهای تهویه مطبوع در ساختمان های بزرگ خصوصی و عمومی و مراکز خرید مثل پاساژ هارا تامین می‌کند.محصولات کمپانی رفکامپ نیاز های سردخانه صنعتی و سرد خانه های تجاری و همچنین خنک کاری فرایند را نیز پاسخ می‌دهند.