رفکامپ REFCOMP

سرآغاز

کمپانی رفکامپ REFCOMP در سال ۱۹۹۱ در کشور ایتالیا ساخته شد. رفکامپ REFCOMP همواره یکی از برترین ها در طراحی، ساخت و بازاریابی کمپرسورهای سیستم های تبرید و تهویه مطبوع بوده است. از کمپرسور ۲۰ اسب بخار تا ۵۰۰ اسب بخار نیمه هرمتیک و کمپرسور رفت و برگشتی ۳ تا ۱۶۰ اسب بخار؛ پرکاربرد در شرایط کاری ویژه، بازه ی گسترده ی فرآورده های رفکامپ REFCOMP است. رفکامپ REFCOMP دارای نزدیک به ۱۰۰۰۰ متر مربع بخش سرپوشیده است که از برتری تکنولوژیکی در Lonigo (VI) ایتالیا برخوردار می باشد. کمپرسورهای رفکامپ REFCOMP برای بازار جهانی در بخش پژوهش و گسترش، ایجاد شده از مهندسان و تکنسین‌های کارآزموده ساخته و گسترش یافته‌اند. رفکامپ REFCOMP پیچ ها و کمپرسورهای جایگزین خود را همواره فرآوری می کند.

پیشینه

رفکامپ REFCOMP نخستین کمپانی بود که در ایتالیا سراغ کمپرسور های اسکرو رفت، برای همین پیشرو در صنعت کمپرسورهای اسکرو می باشد. پس از ۲۵ سال گسترش، راهکار های سرمایش بهینه را با سری های گوناگون فرآورده های خود در صنعت A&C و سرمایش به خریداران پیشکش می کند.

رفکامپ REFCOMP در سال ۲۰۰۴ نخستین کمپرسور اسکرو جهان که به گونه ی ویژه برای مبرد R134a گسترش یافته است و کارایی در صنعت را بسیار بهبود بخشید، روانه ی بازار کرد. در سال ۲۰۰۸، کمپرسور اسکرو با اینورتر شناسانده شد، از دیدگاه هوشمندی و بهینه مندی در بهره وری از انرژی درخور ستایش کاربران جای گرفت. در سال ۲۰۱۰ کمپرسور اسکرو با فرکانس و نسبت حجم ناپایدار، پدیده ای در فناوری نسل اسکرو در میان کمپرسورهای اسکرو بوده است. در سال ۲۰۱۳ کمپرسور پروپان، کاربرد مبرد طبیعی را روانه بازار کرد. و در سال ۲۰۱۴ با یکپارچه کردن پروفیل روتور ساخته شده سوئد، جهان را با نژاد نوین کمپرسورهای سردخانه اسکرو نیمه هرمتیک سری SW5L آشنا کرد.

 گسترش

رفکامپ REFCOMP که دارای کمپانی های همکار بسیار نیرومندی در ایتالیا و دیگر کشور های اروپایی بود رفته رفته از تلاش و تکاپوی خود می کاهد، تا اینکه سرانجام در سال ۲۰۱۳ کمپانی SNOWMAN از کشور چین همه ی بخش های کمپانی رفکامپ REFCOMP را خریداری می کند.پایگاه سازنگی رفکامپ REFCOMP در Lonigo ایتالیا و Fuzhou چین است. خط تولید پیشرفته و خط ماشینکاری CNC بی هیچ سرپرستی، ریزبینی ماشینکاری پوشش و روتور کمپرسور و دیگر بخش ها را پشتیبانی می کند.

کمپانی SNOWMAN همواره در جست و جو تکنولوژی های پیشرفته در صنعت ساخت صنایع بردوتی خود بوده است.فرآورده های رفکامپ REFCOMP دارای دو مدل کمپرسور اسکرو ۲۰ تا ۵۰ اسب و سیلندر های پیستونی ۳ تا ۱۶۰ اسب است.

فرآورده های رفکامپ REFCOMP هم اکنون در کشور چین ساخته می شود، و میتوانیم بگوییم که ساخنه های ارزنده ای هم می باشند. پایگاه Fuzhou چین برای پوشش بازار چین و آسیا می باشد، کمپرسورهای رفکامپ REFCOMP بیش از ۶۰ کشور جهان را(اروپا، خاورمیانه، خاور دور، آمریکا، اقیانوسیه، آفریقا) پوشش می دهد.

کمپرسورهای رفکامپ REFCOMP مانند: کمپرسورهای سیلندر پیستونی دو بخشی، کمپرسورهای اسکرو، کمپرسور نیمه هرموتیک؛ پاسخگوی همه نیازهای تهویه مطبوع در ساختمان های بزرگ و همگانی، ساختمان های بازرگانی و خرید مانند پاساژ ها، سردخانه های صنعتی و سرد خانه های تجاری و همچنین خنک کاری فرآیند ها می باشد.

 دسته بندی کمپرسورهای رفکامپ REFCOMP:

کمپرسور پیستونی سری SP رفکامپ REFCOMP

کاربردهای بسیار گسترده ای که در آنها کمپرسورهای رفت و برگشتی نیمه هرمتیک درگیر هستند، دربرگیرنده زمینه سرمایش صنعتی، بازرگانی و بسیار کم هم در پروژه های تهویه مطبوع ویژه نیز می باشد.کمپرسورهای سری SP با بسیاری از چنین کاربردهای گسترده ای سازگاری دارند. اگرچه رفکامپ REFCOMP پیشتر نیز برای کمپرسورهای رفت و برگشتی با کیفیت بالا و یقین بخش شناخته شده است؛ به سرمایه گذاری در پژوهش و تکنولوژی نوین ادامه داده است تا دانش خود را در این زمینه همواره بهبود بخشد، که اکنون با کارایی بالا و کمترین آوا شناخته می شود. امروزه سری SP از ۳۴ مدل ۲، ۴، ۶ تا ۸ سیلندر ایجاد شده است. توان نامی و جابجایی آن از ۳ تا ۷۰ اسب و از ۱۷٫۵ تا ۲۲۲ مترمکعب بر ساعت در ۵۰ هرتز است.

این سری را می توان با R22 و همچنین با مبردهای بدون کلر R407C، R134a، R404A  و R507 بی نیاز به  دگرگونی مکانیکی به کار برد.

این چارچوب که به گونه ویژه برای کاربردهای تهویه مطبوع و سرمایش در دمای تبخیر میانه یا پایین گسترش یافته است، می‌تواند تا دمای ۸۰ درجه سانتیگراد فشرده با R134a و تا دمای تبخیر ۴۰- درجه سانتیگراد با R22 یا R404A یا R507 کار کند.

موتورهای الکتریکی “اندازه بزرگ” (H) برای سیستم های تهویه مطبوع یا با موتورهای الکتریکی “اندازه کوچک” (L) برای سیستم های سرمایش در دسترس است.

کمپرسور پیستونی سری SB رفکامپ REFCOMP

کمپرسورهای رفت و برگشتی نیمه هرمتیک رفکامپ REFCOMP دو گامی با راندمان بالا، استواری، فشردگی، کاهش لرزش و کمترین جایگیری مرده از راه کمپرسورهای دو گامی، فشار برون ریزی پایانی با دو بار فشرده سازی برابر می شود. در گام نخست گاز از اواپراتور مکیده شده، فشرده شده و به یک پوشش میانی فرستاده می شود که از آنجا به گام دوم فشرده سازی فرستاده می شود و سرانجام به فشار پایانی می رسد. بدین گونه، دو بار تراکم بسیار کمتر از یک بار، گمانه زنی است، پس دمای برون ریز کمتر و کارایی بالاتر در سنجش با محلول ایجاد می‌شود.

کمپرسور اسکرو نیمه هرمتیک SW رفکامپ REFCOMP

این دسته از کمپرسورهای رفکامپ REFCOMP دربرگیرنده ی سری SW3H و سری SW3L با ۲۸ نمونه می باشد. هر دو SW3H و SW3L به رده بندی برای سرمایش با دمای میانه ​​بالا و پایین تا ۵۰ هستند.

کمپرسور اسکرو نیمه هرمتیک SRC-S رفکامپ REFCOMP

این دسته از کمپرسورهای رفکامپ REFCOMP دربرگیرنده ی ۱۸ نمونه است که در هنگام سرمایش دمای تبخیر میانه و بالا را می توان بهره برداری کرد. کمپرسورهای SRC-S با جداکننده روغن جایگذاری شده، ساختاری فشرده، راه اندازی آسان، دارای بانگی کم، راندمان بالا و دیگر ویژگی ها می باشند.

کمپرسور اسکرو نیمه هرمتیک ۱۳۴S رفکامپ REFCOMP

این دسته از کمپرسورهای رفکامپ REFCOMP کمپرسورهای سرمایشی است که تنها برای R134a ساخته شده اند، دربرگیرنده ی ۱۴ نمونه با ساختاری فشرده، دارای کمترین بانگ، راندمان بالا و راه اندازی آسان می باشد. این کمپرسور ها می توانند نیاز های گوناگون سازندگان را برآورده کنند تا سیستم های سرمایش یا پمپ گرمایشی با راندمان بالا و پیشرفته خود را بسازند.

کمپرسور اسکرو نیمه هرمتیک SW5L رفکامپ REFCOMP

این دسته از کمپرسورهای رفکامپ REFCOMP دارای یک کمپرسور اسکرو نیمه هرمتیک نوین با کارایی و فرکانس ناپایدار است که تنها برای چهارچوب دمای میانه تا پایین ساخته شده است. این سری دربرگیرنده ی ۲۰ نمونه با مبردهای فریون گوناگون می باشد. این سری را می توان بسیار گسترده در پروژه های اندوخته سازی یخ، یخزدگی زود مواد خوراکی، سرمایش دریایی، اندوخته سازی در دمای پایین و دیگر بخش ها به کار برد.

کمپرسورهای پیستونی SPT رفکامپ REFCOMP

این دسته از کمپرسورهای رفکامپ REFCOMP دربرگیرنده ی ۲۱ نمونه می باشد که برای چرخه‌های پر تنش و کم تنش CO2، به کار می رود. افزار ها به روش ویژه برای آب ساخته شده اند و از راندمان بالا و کارکرد پایدار کمپرسور یقین می یابند.

نام گذاری کمپرسورهای رفکامپ REFCOMP بر اساس نمودار زیر می باشد، با شناخت و آگاهی از این نمودار میتوانید نمونه های گوناگون کمپرسورهای رفکامپ را بررسی نمایید.

نمودار رفکامپ REFCOMP

نمودار رفکامپ REFCOMP

برای گفتگو درباره ی خرید دستگاه های رفکامپ REFCOMP در سبک های گوناگون با گروه نسیم تهویه آروند همراه باشید.