محصولات اشنایدر

اشنایدر SCHNEIDER

شرکت اشنایدر الکتریک در قرن ۱۹ میلادی در سال ۱۸۳۶ توسط برادران اشنایدر، جوزف اوژن اشنایدر و آدولف اشنایدر با همکاری یکدیگر بنیادی با نام Creusot  را تاسیس کردند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر روی ملمزون، فرانسه قرار دارد .

۲ سال بعد نیز شرکت  Schneider & Cie  را بنیاد نهادند.در سال ۱۸۹۱  اشنایدر خود را به سطح تخصصی رساند و با  نوآوری  به عنوان یک  تولید کننده حرفه ای در بازار الکتریسیته مطرح شد.

محصولات این شرکت : حسگرها، کنترل گرهای موتور، کنترل کننده منطقی برنامه پذیر، منبع تغذیه بدون وقفه، مدار شکن قدرت میباشد. شرکت های وابسته : ای سی پی اشنایدر الکتریک، اینونسیس

در سالهای ۱۹۸۱ تا ۱۹۹۷  اشنایدر الکتریک تمرکز خود را بر روی صنعت برق ادامه داد و با دوری از فعالیت های غیر استراتژیک گروهی را از کمپانی های معتبر (تله مکانیک، مارلین، گرین) تشکیل داد.

ازاواخر سال ۲۰۰۳ میلادی نیز اشنایدر فرانسه با سابقه دیرینه خود حمایت خود را از محصولات کلیپسال استرالیا اعلام کرد که در واقع در طول ۵ سال  یعنی درسال ۲۰۰۹ میلادی توانست تا تمامی قطعات تحت نام اشنایدرالکتریک را هماهنگ با بقیه محصولات این کارخانه به بازار عرضه کند.

از سال ۱۸۳۶ تا به امروز اشنایدر الکتریک خود را به یک متخصص جهانی در مدیریت انرژی ارتقاء داده است. با شروع اصولی در صنعت آهن و استیل، ماشین های سنگین، و ساخت کشتی فعالیت خود را به صنعت الکتریسیته و اتوماسیون تغییر داد.بعد از گذشت ۱۷۰ سال از آن تاریخ اشنایدر الکتریک امروز برگشته است و آماده مهیا کردن تمامی خواسته های شما در زمینه تولید و بهینه سازی انرژی است. بخشی از سهام این شرکت در بازار بورس یورونکست معامله می‌شود.