مقالات آموزشی

کوپلند ۱۰۰ سالگی

COPELAND

 

شرکت امرسون در ۷ ژوئن ۲۰۲۱ صدمین سالگرد نام تجاری کوپلند را جشن گرفت. نامی که همسو با رهبری در طراحی و ساخت کمپرسورهای کارآمد و قابل اعتماد برای تامین انرژی تهویه مطبوع و سیستم های  تبریدی مختلف است. امرسون با تقویت تعهد خود به ادامه نوآوری کوپلند و تمرکز شدید بر حل مشکلات حیاتی مشتری و عموم این تلاش در راستای فن آوری کمپرسورهای نوآورانه با مبردهای سازگار با محیط زیست با پتانسیل گرمایش جهانی کمتر است.

جیمی فروج،  رئیس اجرائی کسب و کار راه حل های تجاری و مسکونی امرسون می گوید: برند کوپلند میراث پر افتخار و حتی آینده ای روشن تر دارد. فن آوری های تهویه مطبوع و تبرید به طور فزاینده ای پایه های حیاتی و ضروری زندگی روزمره در سراسر جهان هستند، امرسون از طریق برند Copeland و رویکرد ابداعی ما از موقعیت سرپرستی و ساقه عمیق ما در این فضا برای هدایت نوآوری برای جهانی پایدار استفاده میکند.

اما تاریخچه کوپلند:

نام تجاری کوپلند تاریخچه خود را به مخترع Edmand Copeland  که در سال ۱۹۲۱ شرکتی را در دیترویت میش تاسیس کرد تا با اختراعات منحصر به فرد خود صنعت تبرید را متحول کند، در سال ۱۹۳۷ بخاطر مشکلات فراوان مجموعه به اوهایو منتقل شد و در سال ۱۹۸۶ شرکت امرسون به نوعی صاحب کوپلند شد و در نهایت احترام به روحیه کارآفرینی و خلاق بنیانگذاران و قهرمانان اولیه این برند با همان شکوفایی و به مراتب بیشتر گام برداشت.

این شرکت درصدد است با ارائه کمپرسورهای اسکرال پیشرفته تا مجموعه قابلیت های خانه هوشمند Sensi  قابلیت های قدیمی تهویه مطبوع امرسون را گسترش دهد تا راه حل های مشتری های تجاری و مسکونی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید